kipplauf Moje przemyślenia na temat polowania z podchodu po białej stopie. Trochę o polowaniu na dziki i trochę o polowaniu na jelenie. Czyli o kwintesencji zimowego polowania z podchodu.

 

 

konsultacje polunekZapraszam do prywatnych konsultacji dotyczących szeroko pojętego łowiectwa, strzelectwa i outdooru.

Koszt konsultacji to 200zł

Plan konsultacji:

1. Rozmowa telefoniczna lub online dotycząca danego zagadnienia.

2. Na tej podstawie przygotowuję analizę twoich potrzeb.

3. Druga rozmowa telefoniczna lub online, w której przedstawiam tobie konkretne propozycje i rozwiązania.

Zapraszam, porozmawiajmy.

Kontakt e-mail na dole strony na zdjęciu.

W treści przedstaw temat jaki ciebie interesuje i zostaw numer kontaktowy.

Na pewno się odezwę.

 

majowe rogacze

Kolejny sezon kolejne przygody. Udało się nagrać kilka pamiątek z łowiska w trakcie majowych wędrówek za rogaczami. Trzy pozyskane rogacze to wyjątkowe myłkusy, które miałem szczęście wyszukać. Znalazłem również ciekawego łownego rogacza ale uznałem że to jeszcze nie pora. Zapraszam do obejrzenia filmu. 

 

 

Film omawiający temat wyboru małego kalibru do polowania. Zakup drugiej jednostki w mniejszym kalibrze to zagadnienie, które prędzej czy później przechodzi przez myśl każdemu myśliwemu. Przedstawiem Wam moje spojrzenie na ten temat.

mala lufa

 

Polowanie na rogacze jest jednym z bardziej wdzięcznych jeżeli chodzi o nagrywanie filmów. Często oferuje długą możliwość obserwacji co bezpośrednio przekłada się na możliwość wykonania pięknych ujęć. Poniżej piękny film z polowania na rogacze wykonany dla firmy Krieghoff w Szwecji.